Продукція > RELPOL > RM50N-3011-85-1005
RM50N-3011-85-1005
RM50N-3011-85-1005 RELPOL
P_RM50Np05_0001.pdf
Виробник: RELPOL
12A; 5V; SPDT; coil power 360mW; 19,0 x 15,4 x 15,5mm; IP64 SMT RM50N-3011-85-1005 miniature power relay P RM50Np05
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 24 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; SPDT; Ucoil: 5VDC; 12A; 12A/125VAC; RM50N, Manufacturer series: RM50N, Contacts configuration: SPDT, Operating temperature: -30...55°C, Terminal pitch: 2mm, Release time: 5ms, Operate time: 10ms, Body dimensions: 19x15.6x15.3mm, Contact resistance: 100mΩ, Coil power consumption: 360mW, Contact current max.: 12A, DC contacts rating @R: 12A / 28V DC, AC contacts rating @R: 12A / 125V AC, Coil voltage min.: 3.75V DC, Rated coil voltage: 5V DC, Coil voltage max.: 6.5V DC, Switched voltage: max. 28V DC; max. 277V AC, Coil resistance: 70Ω, OEM number: 2614645, Contact material: AgSnO2, Type of relay: electromagnetic, Mounting: PCB, Relay variant: miniature, IP rating: IP64.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM50N-3011-85-1005 RM50N-3011-85-1005 Виробник : RELPOL P_RM50Np05_0001.pdf 12A; 5V; SPDT; coil power 360mW; 19,0 x 15,4 x 15,5mm; IP64 SMT RM50N-3011-85-1005 miniature power relay P RM50Np05
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Description: Relay: electromagnetic; SPDT; Ucoil: 5VDC; 12A; 12A/125VAC; RM50N
Manufacturer series: RM50N
Contacts configuration: SPDT
Operating temperature: -30...55°C
Terminal pitch: 2mm
Release time: 5ms
Operate time: 10ms
Body dimensions: 19x15.6x15.3mm
Contact resistance: 100mΩ
Coil power consumption: 360mW
Contact current max.: 12A
DC contacts rating @R: 12A / 28V DC
AC contacts rating @R: 12A / 125V AC
Coil voltage min.: 3.75V DC
Rated coil voltage: 5V DC
Coil voltage max.: 6.5V DC
Switched voltage: max. 28V DC; max. 277V AC
Coil resistance: 70Ω