RM60060-2CR Eaton Bussmann
bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE BLK CLASS R 600V 60A 2POLE
Написати відгук
Fuse Holder 60A 600V 2Pole Class-R Fuse Block.
Інші пропозиції RM60060-2CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM60060-2CR RM60060-2CR Виробник : Bussmann / Eaton bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf Fuse Holder 60A 600V 2Pole Class-R Fuse Block