Продукція > RECOM POWER > RMD300-110-24SUW
RMD300-110-24SUW
RMD300-110-24SUW RECOM Power
RMD300-UW.pdf
Виробник: RECOM Power
DC/DC Converters - Chassis Mount 300W 14.4-170in 24out 13.75A
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 300W DC/DC-CONVERTER 'PLUG & PLA, Power (Watts): 330W, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.23" L x 5.55" W x 1.89" H (209.0mm x 141.0mm x 48.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 137.5V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 13.75A, Voltage - Input (Min): 16.8V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RMD300-110-24SUW RMD300-110-24SUW Виробник : Recom Power RMD300-UW.pdf Description: 300W DC/DC-CONVERTER 'PLUG & PLA
Power (Watts): 330W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.23" L x 5.55" W x 1.89" H (209.0mm x 141.0mm x 48.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 137.5V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 13.75A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV