Продукція > RECOM POWER > RMD40-110-24SUW
RMD40-110-24SUW
RMD40-110-24SUW Recom Power
RMD40-UW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: 40W DC/DC-CONVERTER / PLUG & PLA
Power (Watts): 40W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 2.36" W x 1.18" H (100.0mm x 60.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 137.5V
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
Standard Number: 50155; 62368-1
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 40W DC/DC-CONVERTER / PLUG & PLA, Power (Watts): 40W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 2.36" W x 1.18" H (100.0mm x 60.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 137.5V, Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 16.8V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, Standard Number: 50155; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RMD40-110-24SUW RMD40-110-24SUW Виробник : RECOM Power RMD40_UW.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 40W DC/DC-Converter / Plug & Play Railway / Ultra-wide Input