RMK-9X25-A4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 132 per Sheet
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.35" x 0.98" (9.0mm x 25.0mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 132 per Sheet, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.35" x 0.98" (9.0mm x 25.0mm), Part Status: Active.