Продукція > SCHAFFNER > RN102-1,5/02
RN102-1,5/02
RN102-1,5/02 Schaffner
RN_series%2520e%252018.pdf
Виробник: Schaffner
Код виробника: RN102-1.5/02 : RN102-1.5-02-1M6 сетевой дросель 1.5А 1.6mH Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.6MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.551" L x 0.551" W (14.00mm x 14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.366" (9.30mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm (Typ), Part Status: Obsolete, Inductance @ Frequency: 1.6 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN102-1,5/02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN102-1.5-02 RN102-1.5-02 Виробник : TE Connectivity Schaffner RN_series.pdf Description: CMC 1.6MH 1.5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.551" L x 0.551" W (14.00mm x 14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.366" (9.30mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm (Typ)
Part Status: Obsolete
Inductance @ Frequency: 1.6 mH @ 10 kHz