RN102PJ390CS
RN102PJ390CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404
Resistance (Ohms): 39
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 2
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404, Resistance (Ohms): 39, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Concave, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 2.
Інші пропозиції RN102PJ390CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN102PJ390CS RN102PJ390CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 39
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0404