RN104PJ3R0CS
RN104PJ3R0CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804
Resistance (Ohms): 3
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804, Resistance (Ohms): 3, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції RN104PJ3R0CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN104PJ3R0CS RN104PJ3R0CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 3
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Mounting Type: Surface Mount