RN112-1.2-02
RN112-1.2-02
RN_series.pdf
Код товару: 111031
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові вивідні
Написати відгук
Інші пропозиції RN112-1.2-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
RN112-1.2-02 RN112-1.2-02 Виробник : TE Connectivity Schaffner RN_series.pdf Description: CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.508" (12.90mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.2A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 245mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 1 kHz