RN112-3.6-02-0M4
RN112-3.6-02-0M4 TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 400UH 3.6A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.508" (12.90mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 3.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 400 µH @ 10 kHz
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 400UH 3.6A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.508" (12.90mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 3.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 400 µH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN112-3.6-02-0M4 RN112-3.6-02-0M4 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 2FBED70A6F9350F9910EB90D36223D77D82CCB11FF1E70ECBB2DAC1EAC8D4469.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.6A 0.4mH 27mOhm Horizontal Choke
на замовлення 549 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
RN112-3.6-02-0M4 RN112-3.6-02-0M4 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 400uH 10kHz 3.6A 0.027Ohm DCR Thru-Hole
товару немає в наявності