Продукція > SCHAFFNER > RN114-0.8-02-27M
RN114-0.8-02-27M
RN114-0.8-02-27M Schaffner
1657830343328.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 27MH 800MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN114-0.8-02-27M RN114-0.8-02-27M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
RN114-0.8-02-27M RN114-0.8-02-27M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 500mOhm Horizontal Choke
на замовлення 374 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 80
на замовлення 5 шт:
RN114-0.8-02-27M Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 27MH 800MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz