Продукція > SCHAFFNER > RN114-2.5-02-3M3
RN114-2.5-02-3M3
RN114-2.5-02-3M3 Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 2.5A 3.3mH 63mOhm Horizontal Choke
на замовлення 11275 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN114-2.5-02-3M3 RN114-2.5-02-3M3 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2189017.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN114-2.5-02-3M3 - FILTER, COMMON MODE, 3.3MH, 2.5A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2.5A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
на замовлення 117 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RN114-2.5-02-3M3 Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz