RN114-2.5-02
RN114-2.5-02 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.5A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ)
Part Status: Obsolete
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.5A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ), Part Status: Obsolete, Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.