RN116-1-02-10M
RN116-1-02-10M TE Connectivity Schaffner
E7lBZub1D0A
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 10MH 1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 1A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN116-1-02-10M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN116-1-02-10M Виробник : Schaffner RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 1A 10mH 210mOhm Horizontal Choke