RN122-0.6-02-47M
RN122-0.6-02-47M TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 47MH 600MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 47MH 600MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN122-0.6-02-47M RN122-0.6-02-47M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
RN122-0.6-02-47M RN122-0.6-02-47M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.6A 47mH 1300mOhm Horizontal Choke
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності