RN122-0.8-02-39M
RN122-0.8-02-39M Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 39MH 800MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm (Typ)
Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: CMC 39MH 800MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm (Typ), Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN122-0.8-02-39M RN122-0.8-02-39M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.8A 39mH 1000mOhm Horizontal Choke
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85480090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 347 шт:
Мінімальне замовлення: 40
RN122-0.8-02-39M RN122-0.8-02-39M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.8A 1Ohm DCR Thru-Hole