Продукція > SCHAFFNER > RN142-1.4-02
RN142-1.4-02
RN142-1.4-02 Schaffner
16rn-series-common-mode-chokes.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 1.4A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN142-1.4-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN142-1.4-02 RN142-1.4-02 Виробник : Schaffner 16rn-series-common-mode-chokes.pdf Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 1.4A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 39 шт:
RN142-1.4-02 RN142-1.4-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. DS_RNseries_20110616_web18.pdf Description: COMMON MODE CHOKE 1.4A 2 LN T/H