RN142-4-02-3M3
RN142-4-02-3M3 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 3.3MH 4A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 67mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 4A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 67mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN142-4-02-3M3 RN142-4-02-3M3 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 4A 3.3mH 67mOhm Horizontal Choke
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RN142-4-02-3M3 RN142-4-02-3M3 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 4A 0.067Ohm DCR Thru-Hole