RN143-2-02-10M
RN143-2-02-10M SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
3170742.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN143-2-02-10M - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 10mH, 2A, Produktreihe RN
tariffCode: 85480090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 2A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN143-2-02-10M RN143-2-02-10M Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 10MH 2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
на замовлення 643 шт:
Кількість Ціна
RN143-2-02-10M RN143-2-02-10M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 2A 10mH 240mOhm Horizontal Choke
на замовлення 235 шт:
RN143-2-02-10M RN143-2-02-10M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 2A 0.24Ohm DCR Thru-Hole
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 110 шт:
Мінімальне замовлення: 23