RN152-1-02-68M
RN152-1-02-68M TE Connectivity / Schaffner
2FBED70A6F9350F9910EB90D36223D77D82CCB11FF1E70ECBB2DAC1EAC8D4469.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 1A 68mH 1300mOhm Horizontal Choke
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 68MH 1A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 68 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN152-1-02-68M RN152-1-02-68M Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 68MH 1A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 68 mH @ 10 kHz