Продукція > SCHAFFNER > RN152-6-02-3M9
RN152-6-02-3M9
RN152-6-02-3M9 Schaffner
1657830343328.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 3900uH 10kHz 6A 0.042Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.9MH 6A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 42mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 3.9 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN152-6-02-3M9 RN152-6-02-3M9 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 3900uH 10kHz 6A 0.042Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
RN152-6-02-3M9 RN152-6-02-3M9 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 3.9MH 6A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 42mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 3.9 mH @ 10 kHz
на замовлення 210 шт:
RN152-6-02-3M9 RN152-6-02-3M9 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 6A 3.9mH 42mOhm Horizontal Choke
на замовлення 200 шт:
RN152-6-02-3M9 RN152-6-02-3M9 Виробник : SCHAFFNER 2189017.pdf Description: SCHAFFNER - RN152-6-02-3M9 - FILTER, COMMON MODE, 3.9MH, 6A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.9mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 6A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 116 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 495 шт:
Мінімальне замовлення: 22
RN152-6-02-3M9 Виробник : SCHAFFNER RN_series.pdf Inductor; THT; 3.9mH; -30%, +50%; 6A; 42mR;  dimensions: 40x15mm; operating temperature: -40°C~100°C  RN 152-6-02-3M9 Schaffner Inductor D RN152-6-02-3M9
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 4