Продукція > SCHAFFNER > RN212-0.4-02-39M
RN212-0.4-02-39M
RN212-0.4-02-39M Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 0.4A 39mH 1500mOhm Vertical Choke
на замовлення 4590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN212-0.4-02-39M RN212-0.4-02-39M Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz