Продукція > SCHAFFNER > RN 212-0.5/02
RN 212-0.5/02
RN 212-0.5/02 Schaffner
16rn-series-common-mode-chokes.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.25Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 27MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 1.25Ohm (Typ), Inductance @ Frequency: 27 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції RN 212-0.5/02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RN212-0.5-02 RN212-0.5-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 27MH 500MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 1.25Ohm (Typ)
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 1 kHz