Продукція > SCHAFFNER > RN212-1.2-02
RN212-1.2-02
RN212-1.2-02 Schaffner
RN%20Series-978565.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RN212-1.2/02
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.2A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 245mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85363090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
RN212-1.2-02 RN212-1.2-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.2A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 245mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 1 kHz