Продукція > SCHAFFNER > RN212-1.5-02-3M3
RN212-1.5-02-3M3
RN212-1.5-02-3M3 Schaffner
RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 3.3mH 102mOhm Vertical Choke
на замовлення 18792 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 102mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN212-1.5-02-3M3 RN212-1.5-02-3M3 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 3.3MH 1.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 102mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RN212-1.5-02-3M3 RN212-1.5-02-3M3 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2189017.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN212-1.5-02-3M3 - FILTER, COMMON MODE, 3.3MH, 1.5A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1.5A