Продукція > SCHAFFNER > RN212-2-02-1M8
RN212-2-02-1M8
RN212-2-02-1M8 Schaffner
RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.8mH 74mOhm Vertical Choke
на замовлення 1327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.8MH 2A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 74mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN212-2-02-1M8 RN212-2-02-1M8 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2189017.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN212-2-02-1M8 - FILTER, COMMON MODE, 1.8MH, 2A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
на замовлення 1 шт:
RN212-2-02-1M8 Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 1.8MH 2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 74mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 10 kHz