Продукція > SCHAFFNER > RN212-2.6-02-0M4
RN212-2.6-02-0M4
RN212-2.6-02-0M4 Schaffner
RN_Series-978565.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 2.6A 0.4mH 40mOhm Vertical Choke
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 400UH 2.6A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 400 µH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN212-2.6-02-0M4 RN212-2.6-02-0M4 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 400UH 2.6A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 400 µH @ 10 kHz