Продукція > SCHAFFNER > RN214-0.5-02-56M
RN214-0.5-02-56M
RN214-0.5-02-56M Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 56mH 1700mOhm Vertical Choke
на замовлення 453 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 56MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 56 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN214-0.5-02-56M RN214-0.5-02-56M Виробник : TE Connectivity Schaffner RN_series.pdf Description: CMC 56MH 500MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 56 mH @ 10 kHz
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
RN214-0.5-02-56M Виробник : SCHAFFNER RN_series.pdf Inductor; THT; 56mH; -30%, +50%; 0.5A; 1.7R; dimensions: 12,5x10mm; operating temperature: -40°C~100°C  RN 214-0.5-02-56M Schaffner Inductor D RN214-0.5-02-56M