RN214-0.8-02-27M TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 27MH 800MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz
на замовлення 7051 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 27MH 800MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN214-0.8-02-27M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN214-0.8-02-27M Виробник : Schaffner RN_Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 500mOhm Vertical Choke