Продукція > SCHAFFNER > RN214-2.5-02-3M3
RN214-2.5-02-3M3
RN214-2.5-02-3M3 Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 2.5A 3.3mH 63mOhm Vertical Choke
на замовлення 1088 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN214-2.5-02-3M3 RN214-2.5-02-3M3 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz