RN216-1.3-02-6M8
RN216-1.3-02-6M8 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 6.8MH 1.3A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN216-1.3-02-6M8 Виробник : Schaffner RN_Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.3A 6.8mH 140mOhm Vertical Choke