Продукція > SCHAFFNER > RN218-1.1-02-15M
RN218-1.1-02-15M
RN218-1.1-02-15M Schaffner
1657830343328.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.1A 0.42Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15MH 1.1A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 420mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN218-1.1-02-15M RN218-1.1-02-15M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.1A 0.42Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 495 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
RN218-1.1-02-15M RN218-1.1-02-15M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.1A 15mH 420mOhm Vertical TH Choke
на замовлення 148 шт:
Мінімальне замовлення: 2
RN218-1.1-02-15M RN218-1.1-02-15M Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 15MH 1.1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 420mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
на замовлення 522 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 15 шт:
термін постачання 5 дні (днів)