Продукція > SCHAFFNER > RN218-1.4-02-10M
RN218-1.4-02-10M
RN218-1.4-02-10M Schaffner
RN_Series-978565.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 1.4A 10mH 330mOhm Vertical TH Choke
на замовлення 901 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 1.4A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 330mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN218-1.4-02-10M Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 10MH 1.4A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 330mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz