Продукція > SCHAFFNER > RN222-1-02-18M
RN222-1-02-18M
RN222-1-02-18M Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 1A 18mH 630mOhm Vertical Choke
на замовлення 153 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 18MH 1A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 1.165" (29.60mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 630mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN222-1-02-18M RN222-1-02-18M Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 18MH 1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 1.165" (29.60mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 630mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz