RN232-1.6-02-10M
RN232-1.6-02-10M Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 10MH 1.6A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 1.362" (34.60mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 170mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 10MH 1.6A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 1.362" (34.60mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 170mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN232-1.6-02-10M Виробник : Schaffner RN_Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.6A 10mH 170mOhm Vertical Choke