RN242-2-02-6M8
RN242-2-02-6M8 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 6.8MH 2A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 1.362" (34.60mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 192mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 389 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 2A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 1.362" (34.60mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 192mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN242-2-02-6M8 RN242-2-02-6M8 Виробник : Schaffner RN_Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 2A 6.8mH 192mOhm Vertical Choke
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RN242-2-02-6M8 RN242-2-02-6M8 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 2A 0.192Ohm DCR Thru-Hole