RN50C1000FB14
RN50C1000FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 100ohms 1% 50ppm
на замовлення 1555 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1000FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1000FB14 RN50C1000FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 100 OHM 1/20W 1% AXIAL