RN50C1001BRE6
RN50C1001BRE6 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 1Kohms .1% 50ppm
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1001BRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1001BRE6 RN50C1001BRE6 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 1K OHM 1/20W .1% AXIAL