RN50C1001FB14
RN50C1001FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 1Kohms 1% 50ppm
на замовлення 448 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1001FB14 RN50C1001FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 1K OHM 1/20W 1% AXIAL