RN50C1003FRE6
RN50C1003FRE6 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100K OHM 1/20W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 1/20W 1% AXIAL, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1003FRE6 RN50C1003FRE6 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 100K OHM 1/20W 1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
RN50C1003FRE6 RN50C1003FRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 100Kohms 1% 50ppm