RN50C1101FB14
RN50C1101FB14 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.1K OHM 1/20W 1% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 1.1Kohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN50C1101FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1101FB14 RN50C1101FB14 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-1762972.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 1.1Kohms 1% 50ppm