RN50C1102BB14
RN50C1102BB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 11Kohms .1% 50ppm
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1102BB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1102BB14 RN50C1102BB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 11K OHM 1/20W .1% AXIAL