RN50C1103FRE6
RN50C1103FRE6 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 110K OHM 1/20W 1% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 110Kohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN50C1103FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1103FRE6 RN50C1103FRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 110Kohms 1% 50ppm