RN50C1130FB14
RN50C1130FB14 Vishay Dale [MIL]
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale [MIL]
Description: RES 113 OHM 1/20W 1% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 113ohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN50C1130FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1130FB14 RN50C1130FB14 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-1762972.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 113ohms 1% 50ppm