RN50C1211FB14
RN50C1211FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 1.21Kohms 1% 50ppm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1211FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1211FB14 RN50C1211FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 1.21K OHM 1/20W 1% AXIAL