RN50C1242FB14
RN50C1242FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 12.4Kohms 1% 50ppm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1242FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1242FB14 RN50C1242FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 12.4K OHM 1/20W 1% AXIAL