RN50C1620FB14
RN50C1620FB14 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 162 OHM 1/20W 1% AXIAL
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 162ohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN50C1620FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1620FB14 RN50C1620FB14 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-1762972.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 162ohms 1% 50ppm