RN50C1652FB14
RN50C1652FB14 Vishay / Dale
cmfmil-223788.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 16.5Kohms 1% 50ppm
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1652FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1652FB14 RN50C1652FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 16.5K OHM 1/20W 1% AXIAL