RN50C1800FRE6
RN50C1800FRE6 Vishay Dale [MIL]
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale [MIL]
Description: RES 180 OHM 1/20W 1% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 180ohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN50C1800FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1800FRE6 RN50C1800FRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 180ohms 1% 50ppm