RN50C2001FB14
RN50C2001FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 2Kohms 1% 50ppm
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2K OHM 1/20W 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C2001FB14 RN50C2001FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 2K OHM 1/20W 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 2 kOhms